‘खबरदार, भोली तिमीहरुको पनि पालो आउँछ’– माधव नेपाल

‘खबरदार, भोली तिमीहरुको पनि पालो आउँछ’– माधव नेपाल

सुदीप थापा, २० पुस (धनगढी)
नेकपाका बरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले पार्टी एकताबद्ध हुन आवश्यक रहेको बताउ“दै गुट र समूहले पाटीलाई थप कमजोर बनाउने बताए । ‘माधव नेपालस“ग नाम जोडिने बित्तिकै पेल्ने हो भने खबरदार भोली तिमीहरुको पनि पालो आउ“छ’ उनले भने । उनले एउटै प्रकृतिको गल्तीमा कसैलाई चोख्याउने र कसैलाई नराम्ररी फसाउन खोज्ने प्रवृति बढेको बताए ।
उनले नेकपाको सचिवालयमा पूर्व एमालेका उपाध्यक्षद्धय भीम रावल र अष्टलक्ष्मी शाक्य तथा उपमहासचिव घनश्याम भुषाललाई ल्याउनु पर्ने बताए । ‘सचिवालय अलिकति मिलेको छैन’ उनले भने, ‘उपाध्यक्ष त माथिको पद हो, पूर्व एमालेको हकमा उपाध्यक्ष र उपमहासचिव रहेकाहरुलाई पनि अहिलेको सचिवालयमा ल्याउनु पर्छ ।’ उनीहरुलाई सचिवालयमा ल्याउ“दा सुदूरपश्चिम प्रदेश र महिलाको पनि प्रतिनिधित्व हुने उनको भनाई थियो । ‘ब्यक्तिको क्षमता योग्यता पनि ख्याल गर्नु प¥यो’ उनले भने ।
अमेरिकी मिलिनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (एमसीसी) का विषयमा उनले राष्ट्रहीत हुने कुनैपनि सहयोग स्वीकार गर्न सकिने भएपनि सैन्य रणनीति अन्तर्गतका सहयोगहरु भने नलिने बताए । उनले भने, ‘हामी कुनैपनि देशको सैन्य रणनीतिमा सामेल हुन्नौ ।’

Share This
 • 146
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  146
  Shares